Menu

POVOL….

Milí Přátelé,
cítím, že tato část odpovědi člověku na dotaz ohledně stravy je pro nás pro všechny a proto ji sem přidávám.
S láskou, Denisa

„Buďte šťastní, dělejte to, co cítíte, v čem je vám dobře, co vašemu tělu dělá dobře? buďte přítomní a nechejte životní proud prostupovat vaším tělem.

POVOLTE? ať vše přichází a odchází zcela volně a svobodně?. Uvolněte tento prostor pro životní proud v sobě? ve svém těle?. Jakmile totiž otevřete tyto dveře, váš ohromný a překrásný DUCH ho zcela přirozeně prostoupí a prozáří, není třeba proto dělat vůbec nic. Jen POVOLIT?..To jsme sem přišli zažívat? Sebe ve hmotě?

A tak zkoušejte, hrajte si v lehkosti a lásce. Máte tu na Zemi jedinečnou možnost zažívat sami sebe ve hmotě? nikdy jinde tomu tak není? A tak se netrapte přílišnými omezeními, postupy, pravidly, ale ochutnávejte vše, co cítíte, co vám vaše tělo ukazuje. Neexistuje špatný krok?

Probuzení, ?osvícení?, jak to kdo nazveme, je tu na Zemi možné jedině skrze tělo? A tak mu věnujme láskyplnou pozornost v každý okamžik svého života. Vždy má odpověď, vždy je připravené nám ?pomoci? jako ten nejlepší průvodce, jehož touhou je vždy nastolit rovnováhu – harmonii v nás.

Probuďme se v něm? buďme ve svém těle? teprve pak jsme dokonale spojeni se životem na Zemi?

TĚLO – ten ohromný a překrásný nástroj, který nám darovala matka Země a v něm DUCH – MY – naše podstata? Teprve spojením ducha ve hmotě, tu můžeme zažívat SEBE? svoji velkolepost, velikost, záři?. Jedno bez druhého není možné.

Můžeme se dotknout své podstaty třeba v meditaci, jen pokud není přítomná v těle, zcela reálně, pokud není ztělesněná, vtělená a spojená se Zemí?. nedokážeme ji pak žít a vnímat ve svém každodenním životě.

A tak spojení těla a a ducha je to, co jsme sem přišli každý jeden z nás zažívat?. Tomu já říkám naše POSLÁNÍ. Abychom se každý jeden ve svůj čas SKUTEČNĚ PROBUDILI v těle?. v tom jedinečném těle, které je na světě jediné. Aby náš DUCH skrze toto tělo, které je nám dáno, které jsme si vybrali, žil život tu na Zemi? svým jedinečným a neopakovatelným způsobem.

Tak Vám, milovaný Jirko přeju, to mé oblíbené, POVOL?. přeji to každému jednomu z nás a ti, co mě znají už ví? 🙂 I v těch nejtěžších okamžicích v životě? když se dostaneme do svého těla zevnitř?. POVOLME?. v sevření neproudí život, nemůže odejít to bolavé a přežité a nemůže přijít ani to nové?.

Nechť váš krásný DUCH září skrze ?vaši? jedinečnou a krásnou hmotu víc a víc? To je dar pro nás všechny. Děkujeme za to.

S láskou,
Denisa
www.jeshua.cz, www.bytvsrdci.org

E-kniha Audio poselství