Menu

Dary

Na těchto stránkách nabízím Jeshuovy materiály zdarma všem lidem, kteří o ně mají zájem. Vše konám s láskou a k pomoci všem lidem, kteří jsou na své duchovní cestě. Překlady jsou na těchto stránkách poskytovány zcela zdarma.

POKUD VÁM STRÁNKY POMÁHAJÍ A CÍTÍTE, ŽE CHCETE TOMUTO MÉMU 9-TI LETÉMU NEPŘETRŽITÉMU KONÁNÍ PODĚKOVAT, PROSÍM UČIŇTE TAK FORMOU FINANČNÍHO DARU ČI ZAKOUPENÍM E-KNIHY ČI AUDIÍ. VELMI MI TO POMŮŽE A JÁ BUDU MOCI LEHČEJI POKRAČOVAT V TOMTO KONÁNÍ. 

ROVNĚŽ BYCH RÁDA S LÁSKOU PODĚKOVALA VŠEM, CO KDY JAKKOLI MÉ KONÁNÍ PODPOŘILI ČI PODPORUJÍ.

DĚKUJI Z CELÉHO SRDCE ZA POMOC NASTOLIT ROVNOVÁHU V DÁVÁNÍ A PŘIJÍMÁNÍ. 

K dispozici je celá e-kniha ke stažení v PDF formátu a stejně tak i profesionálně nahraná a s láskou namluvená audio poselství ve formátu MP3, abyste je mohli kdykoli a kdekoli poslouchat a nechali se unášet hloubkou, která je v nich obsažena. Ukázku z těchto namluvených poselství najdete ke stažení zde a v hlavním menu pod názvem Audio-poselství.

Jsem velice ráda, že se ke mně připojily další krásné duše, které pomáhají s dalšími materiály, díky kterým Vám můžeme zprostředkovat poselství ve formě, která se dotýká přímo Vašich srdcí. Velice si vážím jejich času a energie, které spolu se mnou tráví nad jejich přípravou a tvorbou. Věřím, že je oceníte a budou Vás hladit po duši, kdykoli si je budete číst nebo je budete poslouchat.

Věřím, že se vložená láska a úsilí do těchto materiálů vyplatí a na Zemi bude přibývat šťastných duší, které našly samy sebe a budou moci žít v bezpodmínečné lásce, hojnosti, harmonii a svobodě.

To Vám z celého srdce přeji.

S láskou,

Denisa

Zaslání finančního příspěvku je možné bankovním převodem:

Číslo účtu: 1704431014/3030

Eurový účet pro platbu v Eurech:

IBAN: CZ33 3030 0000 0017 0443 1022

BIC/SWIFT: AIRACZPP

Variabilní symbol: 333

E-kniha Audio poselství