Menu

Krásné narozeniny – znovuzrození 4.9.2015

Milí Přátelé,

dnes mám narozeniny ? završení mých Kristových let, které byly doposud nejvíce zlomové, nejvíc proměňující a nejintenzivnější v mém životě. Byl to rok ohromného návratu k SOBĚ, své síle, své svobodě, ke svému tělu, do jádra svého bytí, k srdci, k Zemi.

Už asi tři dny procházím další energetickou proměnou, která se velmi intenzivně odráží na mém těle. Včera v noci proběhlo vyvrcholení (alespoň tak mi to teď připadá? nikdy nevíme, co ještě přijde J) tohoto celého stavu, kdy jsem nebyla schopna ani sama chodit, jak silně tato přeměna probíhá. Cítím , že mé narozeniny a ukončování mého 33. roku života s tím velmi souvisí.

Mám potřebu i v mém stavu ?centrifuga? sdělit pár slov. Poslední čas se k nám dostávají pohledy, které nás označují za alternativní. I lidé, kteří se vrací k sobě a své přirozenosti se sami za alternativní označují, tak moc je to v nás zakořeněné.

Způsob, jakým žijeme, porod doma, léčení, vnímání svého těla, pocitů, energií a vůbec celého Stvoření s láskou a úctou.

Nejdřív mě to doslova štvalo. Nakonec jsem si uvědomila, že je to jen přirozený důsledek toho, co ve světě zažíváme, kde jsme se jako společnost odchýlili z rovnováhy a kam směřujeme.

Betonová města, technický vývoj, porod jako operace, média, léky i na neexistující choroby existují možná posledních sto let a mnohem míň. Žijeme jako bychom znali jen tuhle poslední etapu lidstva, která je v porovnání s tisícemi, desetitisícemi let na planetě Zemi pouhým nepatrným zlomkem.

To, co je přirozené, co máme dlouhé generace, a to mluvím o stovkách, tisících let, v paměti svých těl, v každé jeho buňce, ve své DNA, necítíme a nevidíme. Odpojili jsme od Matičky Země, od přírody a tím pádem od svého těla, od SEBE.

Dnes nám připadá alternativní žít v souladu s přírodou, vnímat ji jako živou a živoucí bytost ? zvířata, rostliny, půda, skály, řeky, vítr, oheň?. copak jsou mrtvé, neživé, umělé?

Zavřeli jsme se do umělého světa a odpojili se od své přirozenosti, od sebe, své síly, od svého těla a jeho samoléčících schopností, obrali jsme sami sebe o svobodu. Svobodu cítit, vnímat, svobodu BÝT jen tak, svobodu ŽÍT.

Co je alternativního na tom důvěřovat svému tělu, svým pocitům? Co je alternativního na tom vnímat přírodu a Matku Zem jako živoucí bytost, která nás všechny vyživuje. Co je alternativního na tom utrhnout si na zahradě jitrocel a řebříček, když se říznu do prstu, aby mi zastavili krvácení a s ohromnou rychlostí můj prst léčili? Co je alternativního na tom mít úctu k Zemi, k přírodě ? cítit k ní lásku?

To, jak vnímáme Zemi odráží to, jak vnímáme sami sebe, své tělo, svou celou bytost.

Píšu tyto řádky jako žena, matka, která se díky sobě, díky svým dvěma milovaným mužům, díky podpoře Matky Země, Vesmíru, ŽIVOTA dotkla síly Země, síly svého těla, svého bytí tím A to tak, že s důvěrou dovolila procesu zrození projít svým tělem, celou svou bytostí. Tím, že jsem umožnila s láskou a úctou svému synovi, aby se narodil skrze mé tělo a umožnila mu čas na jeho vtělení a ukotvení zde na Zemi. Tím, že jsem důvěřovala celému Stvoření, Zemi, svému TĚLU a SRDCI přirozeně fungovat.

Spíše vnímám alternativu jako něco, co je jiné, než je přirozené. Technický pokrok je fajn, když nám SKUTEČNĚ slouží, sami cítíme a víme, kdy tomu tak je. Každý má však právo na svůj pohled a způsob žití.

Co jsem si za poslední absolutně přeměňující rok života znovu uvědomila je, že vše je o nás. Je jen na nás, kdy si znovu dovolíme ŽÍT SEBE? vnímat a cítit svobodně.

Jsme těmi, kdo vám tím, jak JSME, svítí na cestu návratu k sobě. Jsme těmi, kdo jsou tu, aby vám dodali odvahu a sílu znovu spustit vaše samoléčebné vlastnosti. Tyto vlastnosti a schopnosti nepatří jen nám, ale každému jednomu z vás. Jsme těmi, kteří vás inspirují a s ohromnou láskou podporují na cestě k vaší síle, přirozenosti, k sobě.

Je to cesta dostupná všem tvorům. Je to přirozenost a podstata nás všech. Stačí začít naslouchat svému tělu a svým pocitům. Opravdu není třeba vnímat a cítit energie a věci ?zatím neviditelné?. Tělo je našim kompasem, skrze něj promlouvá duše ke každému. Všechny další schopnosti, v naší společnosti stále zakořeněné jako ?nadpřirozené?, se PŘIROZENĚ otevírají právě s naším návratem k sobě, do svého těla, do svého srdce. TAM JE UKRYTÁ NAŠE SÍLA.

Přejeme každému z nás dovolit si BÝT, EXISTOVAT A ŽÍT SEBE ve své opravdovosti a přirozenosti s láskou k sobě i k Matce Zemi.

Krásné narozeniny, drazí přátelé. Nám všem, hezké ZNOVUNAROZENÍ.

S láskou a z lásky od nás k vám, milí LIDÉ?

Denisa, Filip, Natai

www.bytvsrdci.org

E-kniha Audio poselství